ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی یکی دیگر از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون است که با خلاقانه ترین ایده ها برای نمایش اهداف و ارزش های برند یا خدمات شما انجام می شود.
این آژانس با تجربه ساخت تیزرهای اختصاصی و موشن گرافیک و با دارا بودن نمونه کارهای خاص، بهترین ایده و داستان را برای معرفی برند شما و ارتقاء جایگاه شغلی در میان رقبا، ارائه می دهد.

خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی

فرقی نمی کند که شما به دنبال ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای کوتاه یا تمام عیار باشید، خاتون و تیم تخصصی آن شما را در این مسیر کمک می کند تا بهترین تیزرها را برای معرفی خدمات و محصولات خود داشته باشید.

تیزر تبلیغاتی موشن


محتوای ویدیویی، نقش پررنگی را در دنیای دیجیتال مارکتینگ ایفا می کند و به دلیل تاثیر گذاری بالایی که سفارش تولید محتوا دارد بهترین راه برای معرفی کسب و کار شما می باشد. تیم طراحان ما با آگاهی از این مسئله تیزرهای تبلیغاتی موشن را با نهایت ظرافت برای جذب مخاطب خلق می کنند.

تیزر تبلیغاتی تلویزیون


یکی از خدمات تیم تخصصی و خلاق خاتون ارائه تیزرهای تبلیغاتی با کیفیت بالا بصری با هدف پخش در تلویزیون می باشد. از آنجایی که تولید این نوع از تیزر تبلیغاتی، نیازمند سناریو قوی است و کارگردانی حرفه ای می طلبد باید به یک تیم متخصص سپرده شود.

تیزر تبلیغاتی شبکه های اجتماعی


شبکه های اجتماعی به دلیل مخاطب بسیاری که دارند، بهترین بستر برای تبلیغ خدمات و محصولات می باشند. به همین دلیل یکی از پیشنهادات آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون طراحی تیزر تبلیغاتی حرفه ای برای شبکه های اجتماعی می باشد.

تیزر تبلیغاتی برای وبسایت


صاحبان کسب و کار از اهمیت تیزر تبلیغاتی برای معرفی خدمات و محصولات خود در سایت ها آگاه هستند، به همین دلیل باید ساخت آن را به یک تیم متخصص و حرفه ای بسپارند و چه تیمی بهتر از خاتون که با در نظر گرفتن بودجه شما جذاب ترین تیزرها را تولید می کند.

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی به چه صورت است؟

امروزه تیزرهای تبلیغاتی در همه جا دیده می شوند، اما تا به حال به این مسئله فکر کرده اید که علاوه بر موضوعی که این تیزرها دارند چه مراحلی را می گذارنند تا ساخته شوند؟ یا هزینه تولید محتوای ویدیویی چقدر است؟
آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون متناسب با بودجه شما تیزرهای تبلیغاتی را با مراحل ذکر شده، به صورت حرفه ای تولید می کند.

مرحله اول

ارسال درخواست

پیش از سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی باید نوع آن را به عنوان مثال انیمیشن، موشن گرافیک، تایپوگرافی، اسلاید شو و…انتخاب کرده، سپس با مراجعه به سایت ساخت تیزر تبلیغاتی ما درخواست خود را ارسال کنید و منتظر مشاوره با متخصصان خاتون باشید.

مرحله اول
مرحله دوم

نیازسنجی

پیش از انجام هر کاری، ابتدا باید نیازهای خود را در مورد خدمات، محصولات یا برند خود مشخص کنید تا توسط تیم خاتون این نیازمندی ها سمت و سوی درست به خود بگیرند و برای خلق داستان و ایده آماده شوند.

مرحله دوم
مرحله سوم

ایده پردازی

پس از نیازسنجی، نوبت به خلق ایده می رسد. تیم خلاق خاتون با به تصویر کشیدن اهداف و ارزش های برند یا محصولات شما، یک داستان با سناریوی قوی چیده و سپس آن داستان را با نهایت ظرافت و دقت تولید می کنند.

مرحله سوم
مرحله چهارم

پیاده سازی

با تایید سناریو از طرف شما، تیم ما به سراغ طراحی و پیاده سازی آن سناریو با استفاده از حرفه ای ترین تجهیزات می رود. در این مرحله لوکیشن، نوع دکور، تکنیک فیلم برداری و… مشخص شده و در اختیار صاحب کسب و کار قرار می گیرد. 

مرحله چهارم
مرحله پنجم

تدوین و خروجی

با اتمام فیلم برداری، خاتون شروع به انجام تدوین های لازم کرده و پس از دریافت خروجی، کلیپ را در اختیار برند مورد نظر قرار می دهد. یکی از ویژگی های برتر خاتون برآورد قیمت عکاسی تبلیغاتی متناسب با بودجه شما برای حضور پررنگ در دنیای تبلیغات دیجیتال می باشد.

مرحله پنجم

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.