طراحی سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون است که باعث رونق کسب و کارهای سنتی می شود و مسیر رقابت با سایر سایت ها و شرکت ها را هموار می کند.
طراحی وب سایت با موضوعات مختلف برای شرکت ها و برندهای گوناگون به صورت کاملا تخصصی یکی از مهم ترین فعالیت های این آژانس می باشد. هدف خاتون راه اندازی سایت مطابق با نیاز های مشتریان با رعایت تمامی اصول و استانداردهاست که به لطف حضور شما عزیزان میسر می شود.

خدمات طراحی سایت فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای به دلیل دارا بودن اطلاعات زیاد با چالش هایی همراه است، اما تیم تخصصی خاتون با استفاده از ماژول پیشرفته جستجو کالا در کوتاه ترین زمان ممکن این پروژه ها را انجام داده و بهترین خدمات را بدون نقص در اختیار شما قرار می دهد.

رابط کاربری اختصاصی


طراحان سایت ما با طراحی رابط کاربری اختصاصی بهترین ارتباط را میان کاربر و سایت فروش محصولات برقرار می کنند تا صاحبان کسب و کار، به هدف خود یعنی رضایت مخاطب و فروش بیشتر برسند.

تجربه کاربری اصولی


تجربه کاربری اصولی و قدرتمند، کلید راه موفقیت در بازاریابی آنلاین است. تیم ما به این مسئله کاملا آگاه بوده و تمام تلاش خود را برای طراحی تجربه کاربری عالی برای افزایش بازدیدکنندگان و فروش می کند.

بهینه سازی و سئو اولیه


تیم تخصصی سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ ما، با تولید محتوای یونیک و بهینه سازی و سئو اولیه، در کنار طراحی سایت حرفه ای، صاحبان کسب و کارها را به هدف خود که ایجاد ارتباط بهتر با کاربر و فروش بیشتر می باشد، می رساند.

پنل مدیریت حرفه ای


طراحی سایت وردپرسی با پنل مدیریتی حرفه ای به صورت کاملا تخصصی اساس کار تیم خلاق خاتون است که می تواند به نیازهای مشتریان پاسخ داده و بهترین امکانات و خدمات را به آن ها ارائه دهد.

طراحی سایت فروشگاهی چه مراحلی دارد؟

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای دارای مراحلی است که باید به ترتیب اجرا شوند تا نتیجه مطلوبی داشته باشند. تیم حرفه ای خاتون، با در نظر گرفتن تمامی فاکتورها مراحلی را برای درک بهتر ساخت و طراحی سایت در نظر گرفته تا در اختیار مشتریان عزیز برای آگاهی بیشتر قرار دهد.

مرحله اول

مشاوره با بهترین متخصصان

آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون با داشتن متخصصان با تجربه برای ارائه بهترین مشاوره ها در زمینه انتخاب ایده، مشخص نمودن هدف، آنالیز ایده و… در خدمت شما عزیزان است. چرا که شما برای ایجاد و مدیریت یک سایت نیاز به مشاوره حرفه ای دارید تا در کمترین زمان به پیشرفت در کسب و کار خود برسید. 

مرحله اول
مرحله دوم

نیازسنجی و ارائه راهکار

تیم تخصصی ما ابتدا نیازهای مشتری را شناسایی کرده و سپس مطابق با آن ها راهکارهای مفید و اثربخش ارائه می دهد. تنها کافیست نیازمندی ها و علایق خود را بازگو کرده و سپس همان نتیجه دلخواه را دریافت کنید.

مرحله دوم
مرحله سوم

طراحی طرح اولیه قبل از پیاده سازی سایت

پس از آن که نیازمندی های شما برای کسب و کارتان شناسایی شد، ما شروع به طراحی یک طرح اولیه می کنیم و آن طرح را به شما ارائه می دهیم تا در صورت رضایت، همان طرح برای سایت شما پیاده سازی شود.

مرحله سوم
مرحله چهارم

طراحی کامل سایت

پس از انتخاب ایده، تعیین هدف و رضایت از طرح اولیه، نوبت به طراحی و پیاده سازی کامل سایت با بهترین امکانات و استانداردها می رسد که تیم تخصصی خاتون، در این زمینه تبحر کافی دارد و شما با خیالی آسوده می توانید به این آژانس اطمینان کنید.

مرحله چهارم
مرحله پنجم

پشتیبانی و رفع مشکلات

یک پشتیبانی قوی همان چیزی است که صاحبان سایت برای رفع مشکلات احتمالی خود به آن نیاز دارند. تیم پشتیبان خاتون با پشتیبانی 24 ساعته آماده پاسخگویی به تمام مشکلات و سوالات شما می باشد تا بدون دغدغه، تمام اشکالات سایت خود را برطرف کنید.

مرحله پنجم

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.

پلن های قیمت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت گردشگری یا فروشگاهی و یا طراحی سایت با موضوعات مختلف، متناسب با کسب و کار شما دارای تعرفه های متفاوتی است که در این بخش می توانید آن ها را مشاهده نمایید.