Content production

سفارش تولید محتوا

تولید محتوا خلاقانه با ایده های نو یکی از بهترین روش ها برای ماندگاری در ذهن کاربر می باشد.
ارائه خدمات تولید محتوا برای سئو وبسایت یا تیزر تبلیغاتی و تولید محتوا پادکست توسط تیم های تولید محتوا خاتون انجام می شود.
سفارش تولید محتوا و تحویل آن در سریع ترین زمان ممکن را از ما بخواهید.

انواع تولید محتوا توسط خاتون

تیم تخصصی ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون توانایی تولید محتوا با کیفیت متنی و ویدیویی و یا پادکست را در تمام حوزه های کاری با مقرون به صرفه ترین قیمت دارد.
از ویژگی های تیم خاتون، می توان تولید محتوا به زبان دلخواه شما در کلیه زمینه ها اشاره کرد.

تولید محتوا برای سایت


تولید محتوا متنی یکی از دغدغه های اصلی صاحبان وبسایت و تیم های سئو می باشد، شما می توانید با استفاده از خدمات ما در حوزه تولید محتوا متنی دیگر دغدغه ای در این باره نداشته باشید.

تولید محتوا پادکست


درصد بالایی از کاربران دیگر علاقه ای به خواندن متن و برداشت اطلاعات از محتوای متنی ندارند و شما می توانید با استفاده از محتوای پادکست نیاز کاربران را برآورده کنید.

تیزر تبلیغاتی


تیزر تبلیغاتی برای شبکه های اجتماعی، وبسایت و تبلیغات تلویزیوتی یکی از موثرترین روش های ماندگاری در ذهن کاربر است، خاتون با تجربیات فراوان در ساخت تیزرهای تبلیغاتی این امکان را برای شما فراهم می کند.

تولید محتوا انگلیسی


اگر هدف کسب و کار شما فعالیت و ارائه خدمات در خارج از کشور می باشد، ما می توانیم با تولید محتوای انگلیسی با اصول و رعایت سئو به بهترین شکل ممکن به شما کمک نماییم.

مراحل سفارش تولید محتوا

مرحله اول

ثبت سفارش

در زمان ثبت سفارش ما اطلاعات و نیازهای شما را دریافت می کنیم، سپس با استفاده از این نیازها شروع به برنامه ریزی و ایده پردازی می کنیم.

مرحله اول
مرحله دوم

ایده پردازی و برنامه ریزی

تولید محتوا متنی، تیزر تبلیغاتی و محتوا پادکست نیاز به برنامه ریزی و ایده پردازی دارند.
به عنوان مثال اگر نیاز به محتوای متنی دارید، تیم سئو ابتدا به کیوورد ریسرچ و تدوین تقویم محتوایی می پردازد تا بهترین خدمات را ارائه دهیم.

مرحله دوم
مرحله سوم

ارائه برنامه به تیم های فنی

بعد از برنامه ریزی تمامی آن ها به تیم ها ارائه می شود تا مرحله تولید محتوا انجام شود. در این مرحله با نهایت دقت و در سریع ترین زمان ممکن فعالیت ها انجام می شوند.

مرحله سوم
مرحله چهارم

ویرایش و بازبینی

در ازای هزینه ساخت تولید محتوا که توسط شما صرف می شود ما خدماتمان را جامع تر کرده ایم و بعد از تولید محتوا آن ها را برای تایید نهایی به مدیر های بخش تیم های اجرایی و سفارش دهنده ارسال می کنیم تا تمامی ایراداتشان برطرف شوند.

مرحله چهارم
مرحله چهارم

تحویل سفارش ثبت شده

در صورتی که شما تمایل داشته باشید تیم انتشار خاتون می تواند این محتواهای تولید شده را در هر پلتفرمی که بخواهید بصورت زمان بندی شده منتشر کند و در غیر این صورت مراحل تولید محتوا در سریع ترین زمان ممکن سپری و خروجی تحویل داده می شود.

مرحله چهارم

چرا خاتون

خاتون با استفاده از تجربه و تخصص تمامی نیازهایتان را دریافت و اجرا می کند با مشاهده این ویدئو می توانید ما بیشتر آشنا شوید

با فعالیت های گذشته ما در تولید محتوا آشنا شوید

ما نیازهایتان را برای تولید محتوا منحصر بفرد بعد از طراحی وب سایت برای بارگذاری یا با هدف فعالیت در شبکه های اجتماعی به خوبی می شناسیم

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.