طراحی سایت گردشگری

گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی باعث شده است تا بسیاری از افراد برای سفر به اپلیکیشن ها و وب سایت های گردشگری نیاز داشته باشند؛ در همین راستا یکی از اهداف آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون در این حوزه، طراحی سایت گردشگری می باشد. طراحی وب سایت گردشگری، از اقداماتی است که سفر را برای توریست های داخلی و خارجی آسان تر می کند.
تیم تخصصی خاتون با ارائه ی خدمات حرفه ای سعی دارد تا شما را این در حوزه همیاری کند.

طراحی وب سایت گردشگری توسط آژانس خاتون

یک سایت گردشگری در مرحله ی اول باید از لحاظ گرافیکی جذاب باشد تا مخاطب را جذب کند؛ طراحی سایت هتل و گردشگری باید به گونه ای طراحی باشد که کاربر به راحتی و بدون سردرگمی به هدف خود دست یابد. برای داشتن یک سایت منحصر به فرد با تیم خاتون همراه باشید.

رابط کاربری اختصاصی


در طراحی تمام سایت ها مهم ترین ویژگی، محیطی است که کاربر بتواند با آن ارتباط برقرار کند. برای طراحی رابط کاربری اختصاصی به تیم حرفه ای و خلاق ما اطمینان کرده و یک سایت با محیطی کاربرپسند داشته باشید.

تجربه کاربری اصولی


هدف از تجربه کاربری اصولی جذب رضایت مشتری، ارزیابی تجربه ها و رفع مشکلات کاربران می باشد. تیم طراحان تجربه کاربری شرکت ما تمام تلاش خود را برای طراحی یک وب سایت عالی و جذب مشتری دارند.

بهینه سازی و سئو اولیه


تیم حرفه ای ما در تلاش است با ارائه ی خدماتی از جمله بهینه سازی و سئو اولیه کسب و کارهای اینترنتی را به نتایج برتر گوگل برساند.

پنل مدیریت حرفه ای


پنل مدیریت حرفه ای، پنلی است که اغلب شرکت های طراحی سایت آن را برای مشتریان خود ایجاد می کنند. ما در تیم طراحی سایت خاتون برای مشتری های خود به صورت اختصاصی پنل مدیریتی ایجاد می کنیم.

مراحل طراحی سایت گردشگری

شرکت ها و آژانس های گردشگری از جمله مشاغلی هستند که برای گسترش کسب و کار و ارائه ی خدمات خود به مشتریان به طراحی سایت توریستی و گردشگری نیاز دارند؛ تیم حرفه ای طراحی سایت خاتون به همین منظور آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان خود می باشد. در این بخش مراحل طراحی سایت شرح داده می شود.

مرحله اول

مشاوره با بهترین متخصصان

برای طراحی هر نوع سایت و رسیدن به رتبه های بالای گوگل به مشاور طراحی سایت نیاز دارید؛ ما در آژانس خاتون بهترین تیم مشاوره طراحی سایت را در اختیار شما قرار می دهیم. تیم مشاوره با جمع آوری و تحلیل اطلاعات مورد نیاز از کسب و کار شما بهترین برنامه ریزی را به شما ارائه می دهند.

مرحله اول
مرحله دوم

نیازسنجی و ارائه راهکار

پس از مشاوره گرفتن، تیم تخصصی خاتون به دنبال تحلیل و نیازسنجی مشتری می باشد تا مطابق با میل و نظر آنها روش های مفیدی را ارائه دهد.

مرحله دوم
مرحله سوم

طراحی طرح اولیه قبل از پیاده سازی سایت

در این مرحله یک نمای کلی از سایت با طرح اولیه و با توجه به نیاز مشتری و کاربران طراحی می شود که در صورت رضایت مشتری آن طرح به عنوان طرح اصلی انتخاب می شود..

مرحله سوم
مرحله چهارم

طراحی کامل سایت

پس از بررسی های اولیه و تعیین هدف، نوبت به پیاده سازی و طراحی کامل وب سایت بر اساس ساختار کلی می باشد که شما با خیال راحت می توانید طراحی سایت خود را به تیم حرفه ای خاتون بسپارید.

مرحله چهارم
مرحله پنجم

پشتیبانی و رفع مشکلات

یکی از دغدغه های مهم صاحبان سایت پشتیبانی از وب سایت آنها بعد از اتمام طراحی سایت می باشد. تیم پشتیبانی خاتون با ارائه ی خدمات تمام وقت به شما این اطمینان را می دهد که بعد از پایان کار تنها نخواهید بود.

مرحله پنجم

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.

پلن های هزینه ساخت سایت گردشگری

پلن های قیمتی و متناسب با کسب و کار خودتان برای طراحی سایت در تهران و دیگر شهرها را می توانید در این بخش مشاهده نمایید.