طراحی سایت هتل

امروزه با توجه به بالا بودن حجم سفرهای تفریحی و کاری، اکثر هتل ها و اقامتگاه ها امکان رزرو آنلاین را برای مهمانان خود فراهم کرده اند. اگر هتلی را تازه راه اندازی کرده اید و یا سایتی مناسب برای آن ندارید، طراحی وب سایت هتل خود را می توانید به تیم تخصصی خاتون بسپارید. طراحی سایت هتل، طراحی سایت گردشگری و… از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون می باشد.

خدمات طراحی سایت هتل توسط خاتون

برای راه اندازی هر چه سریعتر سایت هتلی خود می توانید از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنید تا در کوتاه ترین زمان به اهداف خود برسید، اما باید این کار را به یک تیم حرفه ای طراح سایت بسپارید. تیم طراحی سایت تخصصی خاتون با سال ها سابقه ی کار در این حوزه آماده ی خدمات رسانی می باشد.

رابط کاربری اختصاصی


رابط کاربری اختصاصی تنها ابزار و کانال ارتباطی میان کاربر و سیستم می باشد و باید به گونه ای طراحی شود تا کاربر به راحتی بتواند با سیستم تعامل داشته باشد. طراحی انواع سایت ها با رابط کاربری اختصاصی توسط تیم حرفه ای و متخصص انجام می شود.

تجربه کاربری اصولی


با طراحی تجربه کاربری اصولی و دقیق می توان نظر مخاطبان و کاربران را برای خرید جلب کرد. تیم طراحی ما در آژانس خاتون با ارائه ی خدمات عالی باعث جذب مشتریان می شود.

بهینه سازی و سئو اولیه


تیم تخصصی ما در تلاش است تا سایت های کاربر پسندی را برای صاحبان کسب و کار طراحی کرده و با استفاده از بهینه سازی و سئو اولیه رتبه ی سایت آن ها را در نتایج برتر جستجو گوگل نشان دهد.

پنل مدیریت حرفه ای


آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون تمامی سایت ها را با پنل مدیریت حرفه ای برای صاحبان کسب و کار به صورت تخصصی طراحی می کند.

مراحل طراحی سایت هتل

طراحی سایت در مشهد و سایر شهرهای ایران در حوزه های مختلف به صورت کاملا تخصصی توسط خاتون انجام می شود. مراحل طراحی سایت به منظور آگاهی بیشتر صاحبان کسب و کار از روند پروژه می باشد که در این بخش به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

مرحله اول

مشاوره با بهترین متخصصان

برای طراحی هر نوع سایت و رسیدن به رتبه های بالای گوگل به مشاور طراحی سایت نیاز دارید؛ ما در آژانس خاتون بهترین تیم مشاوره طراحی سایت را در اختیار شما قرار می دهیم. تیم مشاوره با جمع آوری و تحلیل اطلاعات مورد نیاز از کسب و کار شما بهترین برنامه ریزی را به شما ارائه می دهند.

مرحله اول
مرحله دوم

نیازسنجی و ارائه راهکار

پس از مشاوره گرفتن، تیم تخصصی خاتون به دنبال تحلیل و نیازسنجی مشتری می باشد تا مطابق با میل و نظر آنها روش های مفیدی را ارائه دهند.

مرحله دوم
مرحله سوم

طراحی طرح اولیه قبل از پیاده سازی سایت

در این مرحله یک نمای کلی از سایت با طرح اولیه و با توجه به نیاز مشتری و کاربران طراحی می شود که در صورت رضایت مشتری آن طرح به عنوان طرح اصلی انتخاب می شود.

مرحله سوم
مرحله چهارم

طراحی کامل سایت

پس از بررسی های اولیه و تعیین هدف، نوبت به پیاده سازی و طراحی کامل وب سایت بر اساس ساختار کلی می باشد که شما با خیال راحت می توانید طراحی سایت خود را به تیم حرفه ای خاتون بسپارید.

مرحله چهارم
مرحله پنجم

پشتیبانی و رفع مشکلات

یکی از دغدغه های مهم صاحبان سایت پشتیبانی از وب سایت آنها بعد از اتمام طراحی سایت می باشد. تیم پشتیبانی خاتون با ارائه ی خدمات تمام وقت به شما این اطمینان را می دهد که بعد از پایان کار تنها نخواهید بود.

مرحله پنجم

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.

پلن های قیمت طراحی وب سایت هتل

هزینه طراحی سایت هتل و پلن های قیمتی متناسب با کسب و کار خودتان را می توانید در این بخش مشاهده نمایید.