تولید محتوا پادکست

تیم حرفه ای وتخصصی آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون با سال ها تجربه در زمینه سفارش تولید محتوا یکی از بهترین انتخاب ها برای ارائه پادکست به شما می باشد. این آژانس با استفاده از بهترین تجهیزات و بالاترین کیفیت، توانایی تولید پادکست به صورت هفتگی و ماهانه را با توجه به نیاز شما عزیزان دارد.
با توجه به اهمیتی که محتوای صوتی و تصویری در جذب مشتری دارد، شما می توانید با خیال راحت مدیریت سایت خود را به خاتون سپرده و از خدمات تیم خلاق ما لذت ببرید.

خدمات تولید محتوای خاتون

تولید محتوا متنی و صوتی یا تصویری تنها بخشی از خدمات تیم تولید محتوای خاتون می باشد. ما با در نظر گرفتن تمامی اصول و قواعد، سعی در تولید انواع محتوا برای سایت شما داریم تا کسب و کارتان را به صورت خاص به افراد دیگر معرفی کنیم.
ما از تاثیر گذاری پادکست بر روی مخاطب آگاه بوده، به همین جهت محتوای صوتی را با بهترین گویندگان ضبط کرده و با موسیقی زیبا تزئین می کنیم تا بهترین خروجی را برای سایت، وبلاگ و شبکه های اجتماعی شما داشته باشد.

کیوردسرچ


تیم تولید محتوای خاتون ابتدا حوزه کاری شما را بررسی کرده و کلمات کلیدی مهم که توسط کاربر سرچ شده اند را پیدا می کند تا محتوای مرتبط با آن ها تولید کند. چرا که این کلمات باید با نهایت دقت انتخاب شوند تا نتیجه مورد نظر را داشته باشند و اگر اشتباه انتخاب شوند، پروژه با شکست مواجه می شود.

تقویم محتوایی


تیم تولید محتوای خاتون با برنامه ریزی دقیق و بررسی همه جانبه کسب و کار شما، تقویم محتوایی کامل و اصولی تولید کرده و در اختیارتان قرار می دهد. یک تقویم محتوایی سازماندهی شده، به حرفه شما نظم داده و به صورت هدفمند شما را به نتیجه مطلوب می رساند.

تحلیل محتوای رقبا


تحلیل محتوای رقبا، یکی از اساسی ترین روش ها برای رقابت سرسخت با سایر کسب وکارها می باشد. خاتون با شناسایی صاحبان کسب و کار مرتبط با حوزه کاری شما، عملکرد آن ها را زیر نظر گرفته و از رقبا پیشی می گیرد. با این روش می توان محتوای رقیب را از نظر گذراند و یک کار قوی تر تولید کرد.

تولید و سئو محتوا


با برگزیدن عبارات کلیدی مهم در حوزه کاری شما، به سراغ تولید و سئو محتوای مرتبط با آن عبارات می رویم. تیم خلاق ما نهایت تلاش را برای تولید محتوای یونیک و منحصر به فرد می کند تا کسب و کار شما را به صورت اختصاصی به اوج برساند.

سفارش تولید محتوا پادکست به چه صورت است؟

خاتون در ابتدا نیازهای کسب و کار شما را شناسایی کرده و با در نظر گرفتن بودجه شما، اقدام به تولید محتوای صوتی با همکاری گویندگان خوش صدا و به نام خواهد کرد. اگر قصد حضور قدرتمند در سایت و شبکه های اجتماعی خود با محتوای حرفه ای و منحصر به فرد را دارید، روی خاتون حساب کنید. تیم تخصصی ما با خلق ایده ی اختصاصی، تولید پادکست و ویرایش حرفه ای آن، ترافیک سایت شما را بالا برده و کاربران را جذب کسب و کارتان می کند.

اهمیت تولید محتوای صوتی بر سئو سایت

از آنجایی که افراد امروزه دغدغه های بسیاری دارند، بیشتر به سمت محتوا های صوتی و تصویری کشیده می شوند. همانطور که مشاهده می کنید در شبکه های اجتماعی نیز بیشتر افراد محتوای صوتی و ویدئویی تولید می کنند؛ چرا که هدف شبکه های اجتماعی و سایت ها جلب رضایت کاربر می باشد.
تیم تولید محتوای خاتون نیز با علم به این مسئله، تمرکز خود را بر روی تولید محتوای با کیفیت و اختصاصی گذاشته است تا علاوه بر جذب مخاطب، باعث دریافت امتیاز از گوگل و بهبود سئو سایت شود.

هزینه تولید محتوا صوتی و نحوه محاسبه آن

آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون از پیشرفته ترین متد و تجهیزات برای تولید محتوا در مشهد و سایر شهرهای ایران استفاده می کند و مناسب ترین تعرفه ها را در مقایسه با سایر شرکت ها دارد.
ساخت پادکست یکی از بهترین راه ها برای ترغیب مخاطب به خرید محصولات و خدمات شما می باشد، به همین خاطر باید برای تولید آن زمان گذاشته و از یک استراتژی قوی استفاده کنید تا نسبت به سایر رقبا برتری داشته باشید. اگر قصد همکاری با خاتون  و اطلاع از قیمت ها را برای تولید محتوا دارید با ما در ارتباط باشید.