تولید محتوا پادکست

تیم حرفه ای وتخصصی آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون با سال ها تجربه در زمینه سفارش تولید محتوا یکی از بهترین انتخاب ها برای ارائه پادکست به شما می باشد. این آژانس با استفاده از بهترین تجهیزات و بالاترین کیفیت، توانایی تولید پادکست به صورت هفتگی و ماهانه را با توجه به نیاز شما عزیزان دارد.
با توجه به اهمیتی که محتوای صوتی و تصویری در جذب مشتری دارد، شما می توانید با خیال راحت مدیریت سایت خود را به خاتون سپرده و از خدمات تیم خلاق ما لذت ببرید.

خدمات تولید محتوای پادکست خاتون

تولید محتوا متنی و صوتی یا تصویری تنها بخشی از خدمات تیم تولید محتوای خاتون می باشد. ما با در نظر گرفتن تمامی اصول و قواعد، سعی در تولید انواع محتوا برای سایت شما داریم تا کسب و کارتان را به صورت خاص به افراد دیگر معرفی کنیم.
ما از تاثیر گذاری پادکست بر روی مخاطب آگاه بوده، به همین جهت محتوای صوتی را با بهترین گویندگان ضبط کرده و با موسیقی زیبا تزئین می کنیم تا بهترین خروجی را برای سایت، وبلاگ و شبکه های اجتماعی شما داشته باشد.

ساخت پادکست برای اینستاگرام


محتوای پادکست در اینستاگرام یکی از بهترین روش ها برای ماندگاری در ذهن کاربر می باشد، شما با استفاده از محتوای پادکست می توانید قشر خاصی از مخاطبین را جذب نمایید.

گویندگان درجه یک


مجموعه خاتون با استفاده از گویندگان خوش صدا، تولید محتوای پادکست شما را با بهترین کیفیت ممکن تولید می کنند.

ساخت کتاب صوتی


با توجه به چالش ها و درگیری های روزمره در روزمرگی قشر اهل مطالعه، فرصت مطالعه کتاب کمتر شده است. شما می توانید با ساخت کتاب صوتی خودتان را با روش های جدید همسو کنید.

ادیت حرفه ای پادکست


این ویژگی برای بهبود پادکست های از قبل تولید شده می باشد. خاتون با استفاده از بروزترین متدها، پادکست های گذشته تان را نیز بهبود می دهد.

سفارش تولید محتوا پادکست به چه صورت است؟

خاتون در ابتدا نیازهای کسب و کار شما را شناسایی کرده و با در نظر گرفتن بودجه شما، اقدام به تولید محتوای صوتی با همکاری گویندگان خوش صدا و به نام خواهد کرد. اگر قصد حضور قدرتمند در سایت و شبکه های اجتماعی خود با محتوای حرفه ای و منحصر به فرد را دارید، روی خاتون حساب کنید. تیم تخصصی ما با خلق ایده ی اختصاصی، تولید پادکست و ویرایش حرفه ای آن، ترافیک سایت شما را بالا برده و کاربران را جذب کسب و کارتان می کند.

اهمیت تولید محتوای صوتی بر سئو سایت

از آنجایی که افراد امروزه دغدغه های بسیاری دارند، بیشتر به سمت محتوا های صوتی و تصویری کشیده می شوند. همانطور که مشاهده می کنید در شبکه های اجتماعی نیز بیشتر افراد محتوای صوتی و ویدئویی تولید می کنند؛ چرا که هدف شبکه های اجتماعی و سایت ها جلب رضایت کاربر می باشد.
تیم تولید محتوای خاتون نیز با علم به این مسئله، تمرکز خود را بر روی تولید محتوای با کیفیت و اختصاصی گذاشته است تا علاوه بر جذب مخاطب، باعث دریافت امتیاز از گوگل و بهبود سئو سایت شود.

هزینه تولید محتوا صوتی و نحوه محاسبه آن

آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون از پیشرفته ترین متد و تجهیزات برای تولید محتوا در مشهد و سایر شهرهای ایران استفاده می کند و مناسب ترین تعرفه ها را در مقایسه با سایر شرکت ها دارد.
ساخت پادکست یکی از بهترین راه ها برای ترغیب مخاطب به خرید محصولات و خدمات شما می باشد، به همین خاطر باید برای تولید آن زمان گذاشته و از یک استراتژی قوی استفاده کنید تا نسبت به سایر رقبا برتری داشته باشید. اگر قصد همکاری با خاتون  و اطلاع از قیمت ها را برای تولید محتوا دارید با ما در ارتباط باشید.