ساخت موشن گرافیک

تیم خلاق ما در حوزه گرافیک و ساخت ایده، برای سناریوهای خاص با مناسب ترین قیمت موشن گرافیک در خدمت کسب و کار شماست. تیزرهای تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و کاربران را در صفحه سایت و شبکه های اجتماعی خود ماندگار کنید.
آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون با نرم افزارهای گرافیکی اقدام به تولید تیزر تبلیغاتی برای کسب و کار شما می کند.

خدمات ساخت موشن گرافیک توسط خاتون

خاتون با ارائه تصاویر انیمیشنی با نرم افزارهای گرافیکی و متحرک سازی آن ها در حوزه گرافیک، حرفی برای گفتن دارد. تیم ما ابتدا خدمات خود را به صورت کامل برای شما شرح می دهد، سپس شما می توانید متناسب با بودجه خود اقداماتی که می خواهید را سفارش دهید؛ زیرا قیمت عکاسی تبلیغاتی در پروژه های گوناگون متفاوت است. 

موشن گرافیک آموزشی


موشن گرافیک انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها موشن گرافیک آموزشی می باشد که برای تولید این موشن ها تیم تخصصی خاتون برای جذابیت بیشتر، گرافیک و جلوه های بصری را به کار می گیرد.
در نهایت با رضایت شما از نتیجه کار هزینه موشن گرافیک دریافت می شود.

موشن گرافیک توضیحی


از موشن گرافیک توضیحی برای انتقال یک ایده و مفهوم به مخاطبان استفاده می شود، در واقع این روش به صورت ویدئوهای کوتاه و جذاب می باشد که جایگزین تبلیغات متنی می شوند. شما با تیم حرفه ای خاتون می توانید تبلیغات خود را به صورت کلیپ به ما بسپارید.

موشن گرافیک برندینگ


با تیم حرفه ای خاتون دیگر محدود به استفاده از لوگو و برند خود در تبلیغات نیستید و می توانید با کمک موشن گرافیک، برند و محصولات خود را معرفی و عرضه کنید. 

استاپ موشن


ما در تیم طراحی خاتون از روش استاپ موشن که یکی از تکنیک های ساخت انیمیشن می باشد استفاده می کنیم. شما می توانید برای دیدن انواع پروژه های با تیم مشاوره ما در تماس باشید تا از قیمت انواع موشن گرافیک مطلع شوید.

تعرفه ساخت موشن گرافیک توسط خاتون

خاتون همراه با تیم موشن گرافیک ساز حرفه ای به کسب وکار و برند شما ایده ای خاص می بخشد تا در ذهن مخاطب ماندگار شود.
اگر به دنبال داستان پردازی اختصاصی مرتبط با خدمات خود هستید، با مشاورین ما تماس گرفته و از امکانات ما با تعرفه های مناسب بهره مند شوید.

نمونه کارهای ساخت موشن گرافیک در خاتون

ما نیازهایتان را برای تولید محتوا منحصر بفرد بعد از طراحی سایت یا برای فعالیت در شبکه های اجتماعی به خوبی می شناسیم

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.