طراحی سایت در تهران

طراحی سایت تهران گوشه ای از فعالیت های گسترده ی آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون می باشد. این آژانس با سال ها تجربه در حوزه طراحی وب سایت و گذراندن چالش های گوناگون، اکنون در خدمت شماست تا بهترین خدمات و امکانات را با توجه به بودجه و نیاز شما در اختیارتان قرار دهد.
تیم تخصصی ما با ارائه خدمات کامل سعی دارد تا زمینه خوبی را برای گسترش کسب و کارها فراهم کرده و رضایت مشتریان عزیز را جلب کند.

خدمات طراحی سایت در تهران توسط خاتون

سفارش طراحی سایت در تهران با ارائه بهترین خدمات مطابق با تکنولوژی های روز دنیا، توسط خاتون انجام می شود.

رابط کاربری اختصاصی


طراحی سایت گردشگری و طراحی انواع سایت ها با رابط کاربری اختصاصی، توسط یک تیم خلاق با نهایت دقت و علاقه برای شما انجام می شود تا بهترین تجربه را برای کاربران رقم بزند.

تجربه کاربری اصولی


طراحی تجربه کاربری اصولی و دقیق، باعث انگیزه ی مخاطب برای خرید می شود. از این رو ما با طراحی تجربه کاربری عالی، رضایت بیشتری را برای کاربران فراهم کرده و به برند شما هویت بصری می دهیم.

بهینه سازی و سئو اولیه


تیم تخصصی ما در تلاش است که با بهینه سازی و سئو اولیه، سایت هایی کاربر پسند در اختیار صاحبان کسب و کار قرار دهد تا باعث افزایش اعتبار نزد گوگل شده و کسب و کار شما را به نتایج برتر جستجو برساند.

پنل مدیریت حرفه ای


در آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون، کلیه ی سایت ها با پنل مدیریت حرفه ای برای مشتریان و صاحبان کسب و کار، به صورت کاملا اختصاصی طراحی می شود.

مراحل طراحی سایت در تهران

طراحی سایت پزشکی یا گردشگری و… در تهران و سایر شهرها به صورت اختصاصی از صفر تا صد توسط خاتون انجام می شود. طراحی سایت شامل پروسه و مراحلی برای آگاهی بیشتر صاحبان کسب و کار از روند پروژه است که در ادامه به صورت کامل شرح داده می شود.

مرحله اول

مشاوره با بهترین متخصصان

آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون با داشتن متخصصان با تجربه برای ارائه بهترین مشاوره ها در زمینه انتخاب ایده، مشخص نمودن هدف، آنالیز ایده و… در خدمت شما عزیزان است. چرا که شما برای ایجاد و مدیریت یک سایت نیاز به مشاوره حرفه ای دارید تا در کمترین زمان به پیشرفت در کسب و کار خود برسید.

مرحله اول
مرحله دوم

نیازسنجی و ارائه راهکار

تیم تخصصی ما ابتدا نیازهای مشتری را شناسایی کرده و سپس مطابق با آن ها راهکارهای مفید و اثربخش ارائه می دهد. تنها کافیست نیازمندی ها و علایق خود را بازگو کرده و سپس همان نتیجه دلخواه را دریافت کنید.

مرحله دوم
مرحله سوم

طراحی طرح اولیه قبل از پیاده سازی سایت

پس از آن که نیازمندی های شما برای کسب و کارتان شناسایی شد، ما شروع به طراحی یک طرح اولیه می کنیم و آن طرح را به شما ارائه می دهیم تا در صورت رضایت، همان طرح برای سایت شما پیاده سازی شود.

مرحله سوم
مرحله چهارم

طراحی کامل سایت

پس از انتخاب ایده، تعیین هدف و رضایت از طرح اولیه، نوبت به طراحی و پیاده سازی کامل سایت با بهترین امکانات و استانداردها می رسد که تیم تخصصی خاتون، در این زمینه تبحر کافی دارد و شما با خیالی آسوده می توانید به این آژانس اطمینان کنید.

مرحله چهارم
مرحله پنجم

پشتیبانی و رفع مشکلات

یک پشتیبانی قوی همان چیزی است که صاحبان سایت برای رفع مشکلات احتمالی خود به آن نیاز دارند. تیم پشتیبان خاتون با پشتیبانی 24 ساعته آماده پاسخگویی به تمام مشکلات و سوالات شما می باشد تا بدون دغدغه، تمام اشکالات سایت خود را برطرف کنید.

مرحله پنجم

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.

پلن های قیمت طراحی سایت در تهران

طراحی سایت شرکتی یا گردشگری و یا طراحی هر نوع دیگری از سایت، دارای پلن های قیمتی مختلف و متناسب با کسب و کار شما می باشد که می توانید در این بخش آن ها را مشاهده نمایید.