طراحی سایت پزشکی

آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون با طراحی سایت پزشکی بر اساس رعایت اصول سئو و بهینه سازی خدمات نوینی را برای جامعه ی پزشکان ارائه می دهد. با طراحی سایت در تهران و اقصی نقاط ایران خدمات پزشکی و درمانی به صورت آنلاین به طور چشمگیری در حال افزایش است. برای مشاوره رایگان و برقراری ارتباط با ما کافیست تا از طریق سایت با ما در تماس باشید.

خدمات طراحی سایت پزشک توسط خاتون

تیم طراحی خاتون با ارائه بهترین خدمات برای طراحی سایت نوبت دهی و طراحی دیگر سایت ها همواره به دنبال جذب رضایت صاحبان کسب و کار می باشد.

رابط کاربری اختصاصی


تیم حرفه ای خاتون با طراحی رابط کاربری اختصاصی، سایتی کاربرپسند و جذاب را در اختیار شما قرار می دهد تا بهترین تجربه ی بصری را برای کاربران رقم بزند.

تجربه کاربری اصولی


تیم خاتون برای افزایش فروش سایت و جلب رضایت مشتری به معیارهای مختلفی مانند طراحی تجربه کاربری اصولی نیاز دارد.

بهینه سازی و سئو اولیه


تیم تخصصی سئو و تولید محتوا خاتون با بکارگیری تکنیک های سئو سایت شما را در نتایج برتر جستجو گوگل نمایش داده و باعث جذب کاربر و فروش بیشتر می شود.

پنل مدیریت حرفه ای


تیم تخصصی خاتون از پنل مدیریت حرفه ای برای طراحی کلیه سایت ها به صورت کاملا تخصصی استفاده می کند تا یک سایت بی نقص با ظاهری زیبا به صاحبان سایت تحویل دهد.

با مراحل طراحی سایت پزشکی به صورت کامل آشنا شوید

طراحی سایت شرکتی یا شخصی توسط تیم خاتون شامل پروسه و مراحل مختلف برای اطلاع صاحبان کسب و کار از روند پروژه می باشد.

مرحله اول

مشاوره با بهترین متخصصان

برای طراحی هر نوع سایت و رسیدن به رتبه های بالای گوگل به مشاور طراحی سایت نیاز دارید؛ ما در آژانس خاتون بهترین تیم مشاوره طراحی سایت را در اختیار شما قرار می دهیم. تیم مشاوره با جمع آوری و تحلیل اطلاعات مورد نیاز از کسب و کار شما بهترین برنامه ریزی را به شما ارائه می دهند.

مرحله اول
مرحله دوم

نیازسنجی و ارائه راهکار

پس از مشاوره گرفتن، تیم تخصصی خاتون به دنبال تحلیل و نیازسنجی مشتری می باشد تا مطابق با میل و نظر آنها روش های مفیدی را ارائه دهند.

مرحله دوم
مرحله سوم

طراحی طرح اولیه قبل از پیاده سازی سایت

در این مرحله یک نمای کلی از سایت با طرح اولیه و با توجه به نیاز مشتری و کاربران طراحی می شود که در صورت رضایت مشتری آن طرح به عنوان طرح اصلی انتخاب می شود.

مرحله سوم
مرحله چهارم

طراحی کامل سایت

پس از بررسی های اولیه و تعیین هدف، نوبت به پیاده سازی و طراحی کامل وب سایت بر اساس ساختار کلی می باشد که شما با خیال راحت می توانید طراحی سایت خود را به تیم حرفه ای خاتون بسپارید.

مرحله چهارم
مرحله پنجم

پشتیبانی و رفع مشکلات

یکی از دغدغه های مهم صاحبان سایت پشتیبانی از وب سایت آنها بعد از اتمام طراحی سایت می باشد. تیم پشتیبانی خاتون با ارائه ی خدمات تمام وقت به شما این اطمینان را می دهد که بعد از پایان کار تنها نخواهید بود.

مرحله پنجم

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.

پلن های قیمت طراحی سایت پزشکی

پنل های قیمتی و تعرفه طراحی سایت مطب در شهرهای مختلف ایران را در این بخش مشاهده نمایید.