سفارش طراحی سایت با وردپرس

امروزه با گسترش خریدهای آنلاین و اینترنتی افراد بسیاری به دنبال طراحی وب سایت برای گسترش کسب و کارهای خود می باشند. همچنین برخی از مشتریان به دنبال سفارش طراحی سایت با وردپرس هستند، چون طراحی سایت با وردپرس یکی از ساده ترین روش های سفارش طراحی سایت است. آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون همواره به دنبال رفع نیازهای مشتریان می باشد.

خدمات طراحی قالب اختصاصی با وردپرس

طراحی سایت فروشگاهی در مشهد با بروزترین تکنولوژی ها و بهترین خدمات مطابق با نظر مشتری، توسط تیم خاتون انجام می شود.

رابط کاربری اختصاصی


رابط کاربری نشان دهنده ی ظاهر سایت و فضایی برای تعامل کاربر با سیستم می باشد، در خاتون انواع سایت ها با رابط کاربری اختصاصی توسط تیمی دقیق و حرفه ای طراحی می شود.

تجربه کاربری اصولی


یک طراحی تجربه کاربری اصولی باعث افزایش رضایت کاربر از محصول می شود. تیم خاتون با اجرای یک طراحی کاربری اصولی و دقیق برند شما را کاملا خاص معرفی کرده و به آن هویت می بخشد.

بهینه سازی و سئو اولیه


بهینه سازی و سئو اولیه برای یک وب سایت در جهت افزایش رتبه و اعتبار سایت در گوگل می باشد که تیم تخصصی سئو خاتون در تلاش است تا وب سایت شما را به نتایج برتر جستجو برساند.

پنل مدیریت حرفه ای


در آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون، طراحی سایت ها با پنل مدیریت حرفه ای برای مشتریان به صورت اختصاصی طراحی می شود که در همین راستا قیمت سایت وردپرس با سایر سایت ها متفاوت می باشد.

مراحل طراحی سایت وردپرسی

طراحی سایت شخصی یا پزشکی و هر سایت دیگری در آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون طی مراحلی انجام می شود که این مراحل، برای آشنایی بیشتر صاحبان سایت با روند پروژه می باشد که به صورت زیر است.

مرحله اول

مشاوره با بهترین متخصصان

برای طراحی هر نوع سایت و رسیدن به رتبه های بالای گوگل به مشاور طراحی سایت نیاز دارید؛ ما در آژانس خاتون بهترین تیم مشاوره طراحی سایت را در اختیار شما قرار می دهیم. تیم مشاوره با جمع آوری و تحلیل اطلاعات مورد نیاز از کسب و کار شما بهترین برنامه ریزی را به شما ارائه می دهند.

مرحله اول
مرحله دوم

نیازسنجی و ارائه راهکار

پس از مشاوره گرفتن، تیم تخصصی خاتون به دنبال تحلیل و نیازسنجی مشتری می باشد تا مطابق با میل و نظر آنها روش های مفیدی را ارائه دهند.

مرحله دوم
مرحله سوم

طراحی طرح اولیه قبل از پیاده سازی سایت

در این مرحله یک نمای کلی از سایت با طرح اولیه و با توجه به نیاز مشتری و کاربران طراحی می شود که در صورت رضایت مشتری آن طرح به عنوان طرح اصلی انتخاب می شود.

مرحله سوم
مرحله چهارم

طراحی کامل سایت

پس از بررسی های اولیه و تعیین هدف، نوبت به پیاده سازی و طراحی کامل وب سایت بر اساس ساختار کلی می باشد که شما با خیال راحت می توانید طراحی سایت خود را به تیم حرفه ای خاتون بسپارید.

مرحله چهارم
مرحله پنجم

پشتیبانی و رفع مشکلات

یکی از دغدغه های مهم صاحبان سایت پشتیبانی از وب سایت آنها بعد از اتمام طراحی سایت می باشد. تیم پشتیبانی خاتون با ارائه ی خدمات تمام وقت به شما این اطمینان را می دهد که بعد از پایان کار تنها نخواهید بود.

مرحله پنجم

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.

پلن های قیمت طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت در مشهد متناسب با کسب و کار شما شامل هزینه های متفاوتی است که می توانید در این بخش مشاهده نمایید.