سئو سایت فروشگاهی

امروزه با گسترش اینترنت، فضایی برای خرید و فروش های آنلاین محصولات فراهم شده است؛ همچنین صاحبان کسب و کارهای فروشگاهی، برای جذب بیشتر مخاطب و رسیدن به رتبه های بالای گوگل به سئوی سایت فروشگاهی روی آورده اند.
سرمایه گذاری روی سئو وبسایت فروشگاهی یا هر سایت دیگری جایگاه شما را در بین موتورهای جستجوگر گوگل تغییر داده و بازدید کاربران از سایت را افزایش می دهد.
تیم سئو خاتون با به کارگیری بروزترین ابزارها و تکنیک های سئو، در تلاش است تا وب سایت های شما را به بالاترین جایگاه برساند.

قیمت سئو سایت فروشگاهی چگونه تعیین می شود؟

هزینه ی سئو سایت وردپرسی و انواع سایت های دیگر با توجه به نوع طراحی، ارائه ی خدمات، تولید محتوای متنی و ویدئویی و… با هم متفاوت می باشد.
تیم ما در تلاش است تا با ارائه ی بهترین خدمات کمترین هزینه را از مشتریان خود دریافت کند. بنابراین شما می توانید در ابتدا خدمات را مشاهده کرده و متناسب با آن ها تعرفه بگیرید.

سئو تکنیکال


سئو فنی یا تکنیکال یکی از بخش های سئو می باشد که در افزایش رتبه سایت تاثیر بسیاری دارد و تیم تخصصی سئو خاتون در جهت بهبود ساختار و رفع مشکلات سایت، عملکرد عالی را در این زمینه ارائه می دهد.

سئو داخلی


در این مرحله تیم ما برای سئو، زیرساخت داخلی تمام سایت ها را بر اساس یک نقشه راه که توسط کیوورد ریسرچ قوی در حوزه کاری هر سایت به دست آمده است، طراحی می کند.

بهینه سازی وبسایت


سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی یک فرآیند بسیار زمانبر می باشد که نقش مهمی در جذب مخاطب و افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو گوگل دارد. تیم تخصصی سئو خاتون در تلاش است تا با ارائه ی خدمات و تکنیک های سئو سرعت لود سایت و جذب مخاطب را افزایش دهد.

سئو خاکستری


در این مرحله اگر سئو کلاه خاکستری به صورت اصولی و با تکنیک های صحیح بر روی سایت پیاده سازی شود، هم باعث افزایش رتبه سایت شده و هم در کاهش هزینه سئو سایت تاثیر دارد.

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.