طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی با استفاده از جدیدترین نرم افزارهای طراحی و قابلیت های بالا، از نمونه کار های آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون می باشد.
نقطه قوت خاتون طراحی اختصاصی سایت ها با ایده های خلاق و نو، به جای استفاده از قالب های آماده است. این آژانس تجربه همکاری با پروژه های گوناگون در شهرهای مختلف از جمله طراحی سایت در تهران را دارد و رضایت مشتری را اولویت کار خود قرار می دهد.

خدمات طراحی سایت شرکتی

ما مفتخریم که اعلام کنیم همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات و امکانات برای طراحی سایت شرکتی یا طراحی سایت پزشکی و انواع سایت ها هستیم تا علاوه بر جلب رضایت صاحبان کسب و کار، یک سایت با رعایت تمام قوانین و اصول ایجاد کنیم.

رابط کاربری اختصاصی


محیط کاربری سایت ها باید به گونه ای باشد که کاربر به راحتی بتواند با آن ارتباط بگیرد. تیم حرفه ای ما، با طراحی رابط کاربری اختصاصی، سایت ها را با زیباترین ساختار و ظاهر در اختیار کاربران قرار می دهد.

تجربه کاربری اصولی


طراحان ما با بهره گیری از پیشرفته ترین متد، یک تجربه کاربری اصولی و دقیق را برای سایت ها طراحی می کنند که در وهله ی اول، نیاز کاربر را پاسخ داده و دسترسی کاربر را به خدمات آسان تر می کند.

بهینه سازی و سئو اولیه


پس از طراحی سایت مسئله ای که حائز اهمیت است، بهینه سازی و سئو اولیه سایت می باشد. تیم تخصصی تولید محتوا و سئو خاتون همراه شما خواهد بود تا اقدامات لازم را در جهت سئو اصولی سایت، برای بهبود کسب و کارتان انجام دهد.

پنل مدیریت حرفه ای


تیم تخصصی ما از پنل مدیریت حرفه ای برای طراحی و اجرا سایت ها استفاده می کند تا علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا و متنوع، یک سایت بی نقص تحویل صاحبان کسب و کار دهد.

مراحل طراحی سایت شرکتی

از آنجایی که شرکت ها برای طراحی سایت هزینه می کنند، می بایست با مراحل ساخت سایت آشنا باشند تا تمامی ابهامات و سوالاتشان برطرف شود. از این رو آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون نیز این مراحل را برای آگاهی صاحبان کسب و کار، ذکر می کند تا شرکت ها از روند کار اطلاع داشته باشند.

مرحله اول

مشاوره با بهترین متخصصان

آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون با داشتن متخصصان با تجربه برای ارائه بهترین مشاوره ها در زمینه انتخاب ایده، مشخص نمودن هدف، آنالیز ایده و… در خدمت شما عزیزان است. چرا که شما برای ایجاد و مدیریت یک سایت نیاز به مشاوره حرفه ای دارید تا در کمترین زمان به پیشرفت در کسب و کار خود برسید. 

مرحله اول
مرحله دوم

نیازسنجی و ارائه راهکار

تیم تخصصی ما ابتدا نیازهای مشتری را شناسایی کرده و سپس مطابق با آن ها راهکارهای مفید و اثربخش ارائه می دهد. تنها کافیست نیازمندی ها و علایق خود را بازگو کرده و سپس همان نتیجه دلخواه را دریافت کنید.

مرحله دوم
مرحله سوم

طراحی طرح اولیه قبل از پیاده سازی سایت

پس از آن که نیازمندی های شما برای کسب و کارتان شناسایی شد، ما شروع به طراحی یک طرح اولیه می کنیم و آن طرح را به شما ارائه می دهیم تا در صورت رضایت، همان طرح برای سایت شما پیاده سازی شود.

مرحله سوم
مرحله چهارم

طراحی کامل سایت

پس از انتخاب ایده، تعیین هدف و رضایت از طرح اولیه، نوبت به طراحی و پیاده سازی کامل سایت با بهترین امکانات و استانداردها می رسد که تیم تخصصی خاتون، در این زمینه تبحر کافی دارد و شما با خیالی آسوده می توانید به این آژانس اطمینان کنید.

مرحله چهارم
مرحله پنجم

پشتیبانی و رفع مشکلات

یک پشتیبانی قوی همان چیزی است که صاحبان سایت برای رفع مشکلات احتمالی خود به آن نیاز دارند. تیم پشتیبان خاتون با پشتیبانی 24 ساعته آماده پاسخگویی به تمام مشکلات و سوالات شما می باشد تا بدون دغدغه، تمام اشکالات سایت خود را برطرف کنید.

مرحله پنجم

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.

پلن های قیمت طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی وبسایت شرکتی متناسب با کسب و کار خودتان را می توانید در این بخش مشاهده نمایید.