عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی از خدمات آژانس خاتون می باشد که با داشتن یک تیم حرفه ای و خلاق در زمینه عکاسی، ایده های جدیدی را در جهت ارتقاء جایگاه شغلی و معرفی برند در اختیار شما قرار می دهد. عکاسی تبلیغاتی یکی از مهمترین عنصرهای ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد که می توان از آن ها در مجلات، بیلبوردها، پوسترها و… استفاده کرد.

خدمات سفارش عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی یکی از تاثیرگذارترین عوامل در جذب مخاطب و رونق کسب و کار می باشد. تیم تخصصی خاتون با ارائه خدمات موشن گرافیک به مشتریان، آن ها را در رسیدن به اهداف خود همراهی می کند.

عکاسی صنعتی


شرکت ها برای معرفی محصولات خود با کیفیت بالا در بستر اینترنت، نیاز به عکاسی صنعتی با زوایای درست، بر اساس المان ها دارند. تیم حرفه ای خاتون با همراه داشتن بهترین خدمات و تجهیزات، اقدام به عکاسی صنعتی از خدمات شما با خاص ترین تصاویر می کند تا شما بتوانید متفاوت تر از رقبا برند و خدمات خود را به نمایش بگذارید. 

عکاسی تبلیغاتی


اگر برای ارائه محصولات خود نیاز به تصاویری خاص دارید، به شما پیشنهاد می کنیم عکاسی تبلیغاتی خدمات و مصولات خود را به خاتون بسپارید. تیم خلاق ما، اقدام به عکاسی جذاب و سرگرم کننده می کند تا توجه مخاطب را جلب کرده و نیاز کاربران را برطرف کند.

طراحی هویت بصری برند


طراحان خاتون همراه شما هستند تا یک هویت بصری خاص و منحصر به فرد خلق کنند تا نشان دهنده ی برند شما با هنر زیبای گرافیک باشد. تیم خاتون با سال ها تجربه در این زمینه، تمام خلاقیت خود را به کار می برد تا در کنار شما عزیزان باشد.

طراحی گرافیک


ما برای کسب و کار شما احترام قائل بوده و نهایت خلاقیت و هنر خود را برای ثبت شاهکارهای هنری به کار می بریم. بنابراین اگر می خواهید یک طرح گرافیکی منحصر به فرد داشته باشید، روی طراحان خاتون حساب کنید.

مراحل عکاسی تبلیغاتی

امروزه اغلب کسب و کارها علاوه بر سفارش طراحی سایت به دنبال عکاسی تبلیغاتی می باشند که یکی دیگر از راه رونق کسب و کار می باشد. تعرفه و هزینه عکاسی تبلیغاتی در تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون متناسب با حوزه ی کاری و اهداف شما محاسبه می گردد.

مرحله اول

معرفی محصول و نیاز سنجی

ابتدا کارفرما باید نیاز خود را مشخص کرده و نوع عکس هایی که می خواهد را انتخاب کند تا بر اساس آن ها تیم ما شروع به ایده پردازی کند. نوع عکاسی می تواند تبلیغاتی، صنعتی و… باشد و تعداد آن ها و هدفشان توسط کارفرما مشخص شود.

مرحله اول
مرحله دوم

ارائه ایده اولیه

پس از نیاز سنجی نوبت به ایده پردازی می رسد که تیم خلاق خاتون در این زمینه دارای تجربه و تبحر کافی می باشد. ما در این مرحله اقدام به برگزاری جلسات برای دریافت ایده از تیم های خود کرده و بهترین آن ها را برای ارائه به کارفرما و گرفتن تایید، انتخاب می کنیم.

مرحله دوم
مرحله سوم

عکاسی و ادیت

پس از تایید ایده مورد نظر، نوبت به عکاسی می رسد. ما با همراه داشتن به روز ترین تجهیزات عکاسی، زیبایی را به محصولات شما هدیه کرده و با انجام ادیت های مورد نظر، جذابیت تصاویر را بیشتر می کنیم.

مرحله سوم
مرحله چهارم

ارائه پیش نمایش و تایید کارفرما

در این مرحله تمامی عکس ها در اختیار کارفرما قرار می گیرد تا در صورت داشتن اشکال، آن ها را برطرف کنیم و رضایت کارفرما را دریافت کنیم. به احتمال زیاد در این مرحله عکس ها با اصلاحاتی از نظر نور و رنگ همراه هستند چرا که هدف ما رضایت مشتریان است.

مرحله چهارم
مرحله پنجم

ارسال فایل عکس ها

پس از دریافت رضایت، فایل اصلی عکس ها در کنار تصاویر برای کارفرما ارسال شده و مبلغ پرداختی و قیمت عکاسی تبلیغاتی که در ابتدا تعیین شده را دریافت می کنیم. خاتون شما را در جریان کارها  در همه ی مراحل قرار می دهد تا سلیقه شما را برای عکاسی از کارها دخیل کند.

مرحله پنجم

نمونه کارهای عکاسی تبلیغاتی در خاتون

ما نیازهایتان را برای تولید محتوا منحصر بفرد برای فعالیت در شبکه های اجتماعی یا تبلیغاتی به خوبی می شناسیم

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.