Website design

طراحی وب سایت

طراحی وبسایت برای کلیه کسب و کارهای اینترنتی کاملا حرفه ای و با مشاوره رایگان را با ما تجربه کنید، تیم های فنی مجموعه خاتون با تخصص، تجربه و نیازسنجی کسب و کارهای شما می توانند شما را به سمت موفقیت در فروش اینترنتی و دیده شدن بهتر در بستر اینترنت راهنمایی کنند.
طراحی سایت تنها بخشی از خدمات جامع ما می باشد، شما می توانید در کنار طراحی وب سایت از خدمات سئو وبسایت ، تولید محتوا، خدمات سوشال مدیا و دیگر خدمات حرفه ای و نتیجه محور ما کمبودی برای کسب و کارتان را حس نکنید.

مراحل سفارش و طراحی سایت در خاتون چگونه است؟

ما بصورت مرحله به مرحله از صفر تا صد مراحل سفارش طراحی سایت را برایتان شرح داده ایم:

مرحله اول

مشاوره با متخصصان خاتون

در این مرحله متخصصین ما با مشاوره های رایگان به تمامی کسب و کار شما آشنایی پیدا می کنند و سپس تمامی آن ها را مستند سازی می کنند تا برای ارائه راهکار و پیاده سازی سایت کاملا واقف باشند.

مرحله اول
مرحله دوم

نیاز سنجی و ارائه راهکار

بعد از مشاوره ما نیازهای کسب و کار شما را پیدا خواهیم کرد و سپس برای آن ها راه حل می دهیم تا در کسب و کارتان در مسیر درستی شروع به حرکت کنید.

مرحله دوم
مرحله سوم

پیاده سازی طرح اولیه

در این مرحله ما یک طرح اولیه برای طراحی سایت فروشگاهی یا طراحی سایت گردشگری و هر وبسایت دیگری نیاز داشته باشید ارائه می دهیم تا بعد از طراحی کاملا مورد پسند شما باشد.

مرحله سوم
مرحله چهارم

پیاده سازی و طراحی کامل سایت

در این مرحله تمامی تیم های فنی خاتون از جمله تیم طراحی وب سایت، تیم گرافیک و تیم سئو برای پیاده سازی کامل سایت وارد عمل می شوند و تمامی پلن های از قبل برنامه ریزی شده را پیاده سازی می کنند.

مرحله چهارم
مرحله پنجم

رفع ایرادات و پشتیبانی

ما در این مرحله ساعت ها به رفع ایرادات و مشکلات سایت شما می پردازیم تا بعد از قرار گرفتن بر روی هاست هیچ گونه ایراد و مشکلی نداشته باشد، همچنین پشتیبان های خاتون به صورت دائم سایت شما را رصد خواهند کرد تا مشکلی در آینده برایتان بوجود نیاید.

مرحله پنجم

چرا خاتون را انتخاب کنیم؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون با قریب به ده سال تجربه و تخصص آماده ارائه خدمات کاملا نتیجه محور به شما است و خدمات خود را با طراحی سایت در مشهد و طراحی سایت در تهران آغاز کرده بود، اما هم اکنون در سراسر ایران این خدمات قابل ارائه است، با مشاهده این ویدئو با ما بیشتر آشنا شوید.

بخشی از نمونه کارهای تیم طراحی سایت

برای ارائه خدمات طراحی سایت حرفه ای تیم مدنظر می بایست دارای نمونه کار حرفه ای باشد، در این قسمت می توانید با مشاهده نمونه کارهای خاتون به تخصص بالای تیم ها اشراف کامل داشته باشید.

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.

در صورتی که تمایل به ثبت سفارش طراحی سایت وردپرسی یا اختصاصی دارید می توانید برای اطلاع از هزینه طراحی وب سایت حرفه ای با ما در ارتباط باشید