طراحی سایت شخصی

طراحی وب سایت شخصی با امکاناتی بی نظیر یکی از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون است که معمولا به منظور معرفی شخص و ارائه روزمه می باشد.
اگر به دنبال طراحی سایت شخصی و طراحی سایت وردپرسی به صورت کاملا حرفه ای هستید، می توانید روی خاتون حساب کنید. تیم تخصصی و با تجربه این آژانس، آماده همکاری با تمام کسب و کارهای اینترنتی به منظور موفقیت بیشتر در حوزه کاری خود می باشد.

خدمات طراحی سایت شخصی

ساخت سایت شخصی به بهترین شکل ممکن با طراحی خاص، تخصص آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون می باشد که با نهایت دقت و وسواس طراحی می شود. بنابراین اگر می خواهید یک سایت شخصی منحصر به فرد داشته باشید با خدمات خاتون همراه باشید.

رابط کاربری اختصاصی


تیم خلاق ما با طراحی رابط کاربری اختصاصی، نقش به سزایی را در رشد یک سایت ایفا می کند و سایتی زیبا و کاربر پسند، در اختیار شما قرار می دهد تا بهترین تجربه بصری را برای مخاطب رقم بزند.

تجربه کاربری اصولی


سایت شما برای افزایش فروش، به معیارهای مختلفی از جمله تجربه کاربری اصولی نیاز دارد تا رضایت کاربران را جلب کند. تیم ما با بیشترین میزان رضایت مشتریان خود، می تواند سایتی با تجربه کاربری اصولی و دسترسی آسان در اختیار شما قرار دهد.

بهینه سازی و سئو اولیه


بهینه سازی و سئو اولیه سایت یک فرآیند ضروری است که توسط تیم تخصصی تولید محتوا و سئو خاتون با نهایت دقت انجام می شود. با تکنیک های سئو، بازدید از سایت افزایش می یابد و فروش بیشتری حاصل می شود.

پنل مدیریت حرفه ای


خاتون همه سایت های خود را با پنل مدیریت حرفه ای به صورت کاملا اختصاصی و منحصر به فرد طراحی می کند. سایت های طراحی شده توسط خاتون، دارای ویژگی ها و طرح های خاص هستند که با سایر سایت ها تفاوت دارند.

مراحل طراحی سایت شخصی

طراحی سایت هتل یا شخصی و یا هر نوع دیگری در آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون دارای مراحلی است که این مراحل، برای آشنایی بیشتر صاحبان کسب و کار با روند کلی پروژه ذکر می شوند.

مرحله اول

مشاوره با بهترین متخصصان

آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون با داشتن متخصصان با تجربه برای ارائه بهترین مشاوره ها در زمینه انتخاب ایده، مشخص نمودن هدف، آنالیز ایده و… در خدمت شما عزیزان است. چرا که شما برای ایجاد و مدیریت یک سایت نیاز به مشاوره حرفه ای دارید تا در کمترین زمان به پیشرفت در کسب و کار خود برسید.

مرحله اول
مرحله دوم

نیازسنجی و ارائه راهکار

تیم تخصصی ما ابتدا نیازهای مشتری را شناسایی کرده و سپس مطابق با آن ها راهکارهای مفید و اثربخش ارائه می دهد. تنها کافیست نیازمندی ها و علایق خود را بازگو کرده و سپس همان نتیجه دلخواه را دریافت کنید.

مرحله دوم
مرحله سوم

طراحی طرح اولیه قبل از پیاده سازی سایت

پس از آن که نیازمندی های شما برای کسب و کارتان شناسایی شد، ما شروع به طراحی یک طرح اولیه می کنیم و آن طرح را به شما ارائه می دهیم تا در صورت رضایت، همان طرح برای سایت شما پیاده سازی شود.

مرحله سوم
مرحله چهارم

طراحی کامل سایت

پس از انتخاب ایده، تعیین هدف و رضایت از طرح اولیه، نوبت به طراحی و پیاده سازی کامل سایت با بهترین امکانات و استانداردها می رسد که تیم تخصصی خاتون، در این زمینه تبحر کافی دارد و شما با خیالی آسوده می توانید به این آژانس اطمینان کنید.

مرحله چهارم
مرحله پنجم

پشتیبانی و رفع مشکلات

یک پشتیبانی قوی همان چیزی است که صاحبان سایت برای رفع مشکلات احتمالی خود به آن نیاز دارند. تیم پشتیبان خاتون با پشتیبانی 24 ساعته آماده پاسخگویی به تمام مشکلات و سوالات شما می باشد تا بدون دغدغه، تمام اشکالات سایت خود را برطرف کنید.

مرحله پنجم

نظرات متخصصین مجموعه

برخی از افراد با دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ آشنایی ندارند، متخصصین ما در این بخش تاثیرات خدمات خود بر روی کسب و کار های اینترنتی را شرح داده اند.

پلن های هزینه طراحی وب سایت شخصی

خرید وب سایت شخصی متناسب با کسب و کار شما دارای هزینه های متفاوتی است که می توانید در این بخش آن ها را مشاهده نمایید.