شاید باورش سخت باشد که طراحی سایت با وردپرس تا چه اندازه رو به گسترش است. ممکن است تصور کنید که شرکت های بزرگ برای طراحی سایت خود از کد نویسی استفاده می‌کنند و زمان و هزینه بالایی برای این منظور اختصاص داده‌اند. اما واقعیت این است که سایت های معروف و معتبری وجود دارند که وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوا انتخاب کرده‌اند و عملکرد مطلوبی هم دارند.

در ادامه قصد داریم سری به این سایت ها بزنیم و آن‌ها را به شما معرفی کنیم. پس همراه این مقاله آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون باشید تا با برخی از نمونه های موفق طراحی سایت با وردپرس آشنا شویم.

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس

نمونه های موفق طراحی سایت با وردپرس

سایت‌های بسیاری با وردپرس طراحی شده‌اند. اما قصد داریم در ادامه برخی از معروف‌ترین و معتبرترین سایت‌ها را معرفی می‌کنیم. این که چنین شرکت‌های مشهوری از وردپرس برای طراحی وبسایت خود استفاده کرده‌اند، نشانگر کاربردی بودن و قابل اعتماد بودن این سیستم مدیریت محتوا است. در ادامه با این سایت‌ها آشنا شوید.

وبسایت شرکت سرمایه گذاری گوگل

شرکت سرمایه گذاری گوگل یکی از شرکت‌هایی است که برای طراحی سایت خود از وردپرس استفاده کرده است. در این وبسایت فعالیت‌های مرتبط با سرمایه‌گذاری‌های شرکت گوگل اطلاع‌رسانی می‌شود و در این سایت می‌توانید اخبار مربوط به آن را بخوانید. گوگل یکی از غول‌های تکنولوژی و از با ارزش‌ترین کمپانی‌های حوزه تکنولوژی است که به عنوان سیستم مدیریت محتوا از وردپرس استفاده می‌کند.

وبسایت سی پنل

طراحی وبسایت سی پنل هم با وردپرس انجام شده است. وبسایت سی پنل ابزاری است که به عنوان کنترل پنل برای وبسایت‌های دیگر فعالیت می‌کند. علاوه بر این، سی پنل برای بخش وبلاگ خود نیز از وردپرس استفاده کرده است.

وبسایت مرسدس بنز

طراحی سایت مرسدس بنز هم با وردپرس انجام شده است. مرسدس بنز یکی از معروف‌ترین و بزرگترین کمپانی‌های خودروسازی جهان و یکی از پیشتازان این صنعت است. این شرکت هم برای طراحی وبسایت خود، وردپرس را انتخاب کرده و از آن به عنوان سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کند.

وبسایت موزیلا

موزیلا تولیدکننده محصولات متنوعی است در حوزه تکنولوژی است که یکی از شناخته‌شده‌ترین محصولات آن، مرورگر فایر فاکس است. موزیلا نیز برای بخش وبلاگ خود از وردپرس استفاده می کند. در وبلاگ موزیلا، آخرین اخبار مرتبط به این شرکت قرار داده می‌گیرد. می‌توان گفت استفاده از این سیستم مدیریت محتوا توسط شرکتی با این حد از اعتبار و شهرت، سند خوبی برای قدرت بالا و قابل اطمینان بودن وردپرس است.

سایت رسمی کشور سوئد

هر کشوری یک سایت رسمی دارد که بر روی یک دامنه محلی قرار دارد و معرف آن کشور است. سوئد یکی کشورهایی است که برای طراحی سایت رسمی خود، از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوا استفاده کرده است. در وبسایت رسمی کشور سوئد مهم‌ترین اخبار و مسائل مربوط به کشور قرار داده می‌شود.

وبلاگ شرکت بلک‌بری

یکی دیگر از نمونه‌های طراحی سایت با وردپرس سایت شرکت بلک‌بری است. این شرکت در حوزه تکنولوژی و موبایل فعالیت می‌کند و دارای سیستم عامل ویژه برای گوشی‌های تلفن همراه خودش است. در این وبلاگ آخرین اخبار و رویدادهای شرکت اطلاع‌رسانی می‌شود.

وبسایت نیویورک تایمز

نیویورک‌تایمز یک آژانس خبری است که از وردپرس برای طراحی وبسایت خود استفاده کرده است. سایت نیویورک تایمز از این سیستم مدیریت محتوا برای مجموعه خبری و تحریریه‌ خود استفاده کرده است.

وبسایت سونی موزیک

شرکت سونی موزیک یک کمپانی موسیقی معروف است که از سایت آن مبتنی بر وردپرس است. سونی موزیک دومین کمپانی مطرح دنیا در حوزه موسیقی به حساب می‌آید. در این وبسایت اخبار حوزه موسیقی، معرفی موسیقی‌دانان و هنرمندان در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

وبسایت اتاق خبر فیسبوک

شهرت و قدرت فیسبوک بر کسی پوشیده نیست. فیسبوک از بزرگ‌ترین سایت‌ها و مهم‌ترین شبکه اجتماعی جهان است. اتاق خبر فیسبوک حاوی اخبار شرکت است که طراحی سایت آن با وردپرس انجام شده است. استفاده فیسبوک از وردپرس نیز دلیل دیگری بر محبوبیت و اهمیت این سیستم مدیریت محتوا است.

وبلاگ پلی استیشن

شرکت پلی استیشن از مطرح‌ترین یرندها در حوزه تولید بازی‌های کامپیوتری است. برای طراحی وبلاگ این شرکت هم از وردپرس استفاده شده است. در این وبلاگ جدیدترین اخبار شرکت پلی استیشن منتشر می‌شود.

وبسایت بی‌بی‌سی آمریکا

طراحی سایت بی‌بی‌سی آمریکا نیز با سیستم مدیریت محتوای وردپرس صورت گرفته است. این سایت هم در حوزه خبر فعالیت می‌کند و به زبان‌های مختلف در دسترس است.

وبلاگ ناسا

اما طراحی وبسایت سازمان نامداری مانند ناسا هم با وردپرس است. این شرکت برای طراحی وبلاگ خود، وردپرس را انتخاب کرده است. این سازمان که در حوزه هوا و فضا فعالیت می‌کند برای انتشار مطالب خود، وبلاگی وردپرسی را برگزیده که روزانه میزبان کاربران بسیاری از سرتاسر دنیا است.

برای سفارش طراحی سایت با وردپرس در مشهد و شهرهای دیگر با کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون تماس بگیرید.

  • مطالب مرتبط:

برای طراحی سایت و ثبت دامنه ir به چه مواردی باید توجه کرد؟

5 افزونه رایگان برای سئو وردپرس

بهترین سیستم‌ مدیریت محتوا در طراحی سایت