تولید محتوا متنی

تولید محتوا متنی در آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون به صورت یک متد ویژه و منحصر به فرد برای دیده شدن کسب و کار شما در میان رقبا انجام می شود. تیم ما سفارش تولید محتوا متنی را به روشی منحصر به فرد انجام می دهد؛ بنابراین می توانیم کیفیت محتوای تولید شده را برای شما تضمین کنیم. در واقع آنچه باید درمورد تولید محتوا متنی بدانید، این است که خاتون تعدادی از معیارهای کلیدی را در برنامه اجرایی خود قرار داده و بر اساس آن محتوای متنی را برنامه ریزی و اجرا می کند.

خدمات تولید محتوای متنی خاتون

آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون با تیمی متشکل از متخصصین حرفه ای در تمامی زمینه های کاری با تولید محتوا پادکست یا متنی و ویدئویی را با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام می دهد. شما نیز می توانید تولید محتوای خود را به هر زبانی به تیم ما سفارش دهید.

کیوورد ریسرچ


تیم تولید محتوای خاتون تحقیقات گسترده ای را در حوزه کاری شما انجام می دهد تا کلمات کلیدی که کاربران به دنبال آنها هستند را بیابد و براساس آن تولید محتوا می کنند. این کلمات کلیدی باید با دقت زیادی انتخاب شوند، زیرا تاثیر بسیاری در بازدید سایت شما داشته و مهم ترین عامل افزایش رتبه در موتورهای جستجو هستند.

تقویم محتوایی


جهت جلوگیری از اشتباهات در تولید محتوا، تیم ما یک تقویم محتوایی اصولی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بر اساس آن عمل کنید. یکی از ویژگی های تقویم محتوایی این است که  همیشه محتوای آماده داشته و از انتشار محتوای تکراری جلوگیری می شود.

تحلیل محتوا رقبا


تیم خاتون، تجزیه و تحلیل محتوای رقبا را در هر زمینه ای برای پیشی گرفتن از آنها در نظر داشته و با این روش کلمات کلیدی رقبای خود را شناسایی کرده و با  ارائه یک استراتژی منحصر به فرد به تولید محتوا متنی سایت می پردازد.

تولید و سئو محتوا


پس از گذراندن مراحل کیوورد ریسرچ، تحلیل محتوا رقبا و بررسی تقویم محتوایی نوبت به تولید و سئو محتوا می باشد که تیم خلاق و حرفه ای ما وظیفه سئو محتویات سایت شما را به عهده دارد.

تولید محتوا تخصصی در ایران توسط خاتون

تولید محتوا یکی از نیازهای کسب و کارها و مشاغل در بستر اینترنت می باشد، چون تولید محتوا با کیفیت و مطابق با اصول سئو می تواند تجارت آنلاین شما را به میزان قابل توجهی توسعه داده و آن را رونق بخشد. تولید محتوا یک کار تخصصی است که این کار را می توانید به نیروهای متخصص ما بسپارید.

نمونه تولید محتوا برای انواع وب سایت ها

یکی از بزرگترین مشکلات مشاغل، تولید محتوا پس از طراحی وب سایت می باشد که تیم حرفه ای خاتون با داشتن نمونه تولید محتوا متنی و رزومه ی عالی آماده ارائه ی بهترین خدمات می باشد. تولید محتوای با کیفیت و کاربر پسند بسیار در سئو سایت و جذب کاربر تاثیر گذار می باشد.

تعرفه و هزینه تولید محتوا متنی چگونه تعیین می شود؟

شرکت ها و افراد زیادی در بازار محتوای ایران فعالیت دارند که تعرفه ها و قیمت های متفاوتی را برای تولید محتوا ارائه می دهند، همچنین قیمت تولید محتوا در تهران با سایر شهرهای ایران متفاوت می باشد. تیم حرفه ای خاتون با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت محتویات را در اختیار شما قرار می دهد.