یکی از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون، طراحی سایت در مشهد و همه شهرهای ایران است. این روزها کسب و کارهای سنتی به سرعت منسوخ می‌شوند و بیشتر شاهد تنوع و رقابت در کسب‌ و کار‌ های آنلاین هستیم. بنابراین ضرورت طراحی سایت و استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ بیش از گذشته احساس می‌شود. علاوه بر این، فضای رقابتی نیز دلیل دیگری برای اهمیت استفاده از روش‌های مدرن برندینگ و مارکتینگ است. طراحی وب سایت یکی از اصلی‌ترین ابزارهایی است که برای کسب و کارهای امروزی بسیار اهمیت دارد.

تفاوتی ندارد که در چه کسب و کاری مشغول به فعالیت هستید. در هر حال به طراحی وب سایت سفارشی نیاز پیدا خواهید کرد. با افزایش محبوبیت و کاربرد خدمات آنلاین، کاربران بیشتری تمایل دارند تا پشت لپ تاپ یا گوشی تلفن همراه خود، نیازهایشان را برطرف کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت در مشهد و سرتاسر ایران توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ خاتون، تماس بگیرید.

طراحی سایت و اپلیکیشن

طراحی سایت و اپلیکیشن

چرا به طراحی وب سایت نیاز داریم؟

پاسخ به این سوال بسیار آسان است. در واقع وب سایت، اصلی‌ترین ابزار شما برای برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و فروش است. می‌توان گفت که وب سایت اکنون به ویترین کسب و کارها تبدیل شده است. طراحی سایت حرفه ای در هر کجای دنیا که باشید به شما کمک می‌کند تا همواره برای مخاطبان خود در دسترس باشید.

با استفاده از یک سایت حرفه‌ای می‌توانید بازدیدکنندگان را به مشتریان دائمی تبدیل کنید. باید گفت داشتن سایت مبنایی برای استفاده از دیگر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ از جمله سئو، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، تبلیغات گوگل و غیره است. در حقیقت بدون طراحی سایت امکان استفاده از سایر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ غیرممکن یا دشوار می‌شود.

همچنین استفاده از یک سایت غیرحرفه ای و ضعیف هم می‌تواند موجب اتلاف منابع مالی و حتی از دست دادن مشتریان شود. بنابراین صرفا راه‌اندازی یک سایت کافی نیست.

سفارش طراحی سایت در مشهد و دیگر شهرهای ایران، ابزاری مفید است تا بتوانید در همه جای ایران و یا خارج از کشور هم مخاطبان خود را پیدا کنید.

بهترین طراحی سایت چه ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی دارد؟

شاید هر کسی از پس طراحی سایت برآید. اما طراحی سایت حرفه‌ای با قابلیت‌های بالا کار هر کسی نیست. می‌دانید سایت‌های موفق و حرفه‌ای چه ویژگی‌هایی دارند؟

1- ارائه نقشه کلی سایت به منظور پیاده سازی
2- دادن اطلاعات کافی و ضروری در رابطه با کسب و کار، در مهم‌ترین بخش‌های سایت
3- ایجاد امکان دسترسی راحت به اطلاعات تماس و سهولت برقراری ارتباط
4- لینک دهی واضح و درنظر گرفتن نام‌های آشنا در منو
5- تامین امنیت سایت
6- ایجاد امکان انتشار محتوای سایت در شبکه‌های اجتماعی
7- طراحی نسخه ریسپانسیو و نمایش سایت بر روی موبایل
8- در نظر گرفتن بخشی برای سوالات متداول
9- هاستینگ حرفه‌ای با کیفیت بالا

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

سفارش طراحی سایت در مشهد و شهرهای دیگر

برای سفارش طراحی سایت اغلب سراغ افراد و شرکت‌هایی می‌رویم که دارای نمونه کار قوی و پشتوانه قابل اعتمادی هستند. برای بررسی رزومه شرکت طراحی سایت یا آژانس دیجیتال مارکتینگ ابتدا لازم سراغ کارهای قبلی آن‌ها برویم.

اما فراموش نکنیم که سفارش طراحی سایت، علاوه بر طراحی آن نیاز به خدمات دیگری هم دارد. سئو و بهینه سازی سایت، ایجاد اصلاحات مد نظر کارفرما، بهبود رابط کاربری و تجربه کاربری ( UI , UX ) و خدماتی از این دست مواردی هستند که باید در بررسی و انتخاب فرد یا شرکت طراح سایت در نظر گرفت. به خاطر داشته باشیم که پس از طراحی سایت نوبت به رقابت و بهبود رتبه سایت در میان نتایج جستجو می‌رسد.

بنابراین پیشنهاد می‌شود فرد یا شرکتی را برای همکاری انتخاب کنید که در همه زمینه‌های مرتبط با طراحی سایت فعالیت داشته باشند.

طراحی سایت و ثبت دامنه

طراحی سایت و ثبت دامنه

برآورد هزینه طراحی سایت به چه مواردی بستگی دارد؟

نحوه برآورد هزینه سفارش طراحی سایت در مشهد یا شهرهای دیگر، بسیار متغیر و وابسته به عوامل متعددی است. قیمت‌گذاری در شرکت‌ها و مجموعه‌های ارائه دهنده این خدمات، مطابق الگوهای متفاوتی انجام می‌شود.

اما یکی از مهم‌ترین دلایل تفاوت قیمت طراحی سایت، تفاوت در کیفیت و خدمات طراحی توسط طراحان مختلف است. این تفاوت می‌تواند اصلی‌ترین عامل در تفاوت تعرفه‌ها و نرخ‌های طراحی سایت باشد. از طرفی سفارش طراحی سایت فرایندی نسبتا پیچیده است که مدیریت آن نیازمند تخصص و تجربه است. بررسی تمام هزینه‌های طراحی سایت نیازمند آنالیز سایت و کاربری آن و سرویس‌های مورد نیاز، نحوه فعالیت رقبا و مواردی از این دست است.

برای استعلام هزینه طراحی سایت با مشاوران خاتون تماس بگیرید.

برای مثال ضرورت‌ها و نیازهای یک سایت فروشگاهی با یک سایت خبری بسیار متفاوت است و نحوه فعالیت متفاوتی هم دارند. همچنین استفاده از کلمات کلیدی مناسب در وب سایت و یا بهینه بودن لینک‌های داخلی نمونه‌ای از انواع مهارت‌ها و دانشی است که در طراحی سایت مورد نیاز است. این مهارت‌ها و میزان استفاده از آن‌ها به نظر کارفرما بستگی دارد و به همین دلیل هزینه طراحی سایت پس از نتیجه گیری درباره نوع خدمات، تعیین می‌شود.

سفارش طراحی وب سایت در مشهد و شهرهای دیگر

اگر شما هم قصد طراحی سایت اعم از فروشگاهی، خبری، آموزشی و غیره را دارید، می‌توانید برای دریافت مشاوره با متخصصان خاتون تماس بگیرد. خاتون برای مشاوره رایگان در دسترس شما است. با ما تماس بگیرید.